Дискусія “Дитяча злочинність в Україні: виклики сьогодення”

89

Засудження до позбавлення волі підлітка чи молодої людини – що це? Покарання задля покарання чи шанс на каяття та виправлення?
Ці та інші пов’язані питання ми обговоримо під час публічної дискусії “Дитяча злочинність в Україні: виклики сьогодення”.
18 липня 2018 р. у місті Києві (вул. Банкова, 3 оф 51а) відбудеться публічна дискусія (дебати) “Дитяча злочинність в Україні: виклики сьогодення”.
Соціальні процеси, що відбуваються в українському суспільстві – дуже динамічні. Тому, метою заходу є – обговорення шляхів співпраці по наданню соціальної та правової допомоги неповнолітнім засудженим та молоді, що перебуває у конфлікті із законом; популяризація ідеї побудови особистісно зорієнтованої моделі соціально-виховної та правопросвітницької роботи з молоддю, що перебуває у конфлікті із законом, привернення уваги суспільства до проблем їхньої соціалізації, відновлення родинних зав’язків, профілактики злочинності та рецидивної злочинності, а також підвищення рівня правової освіченості та поінформованості молоді та поширення інформації про напрямки і пріоритети загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!».
Організатори: ВМГО «Соціалістичний Конгрес Молоді» СКМ , ГО “Союз “Золотий Вік України” , Міжнародна асоціація «Об’єднані Україною» та за підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Партнери: Головне територіальне управління юстиції у місті Києві, Перший міський Центр безоплатної вторинної правової допомоги, Державна установа «Центр пробації».

Програма заходу – наразі уточнюється.
Представників ЗМІ просимо підтвердити свою участь за телефонами:
(095)-177-72-25, (067)720-60-27 або електронною поштою skm@skm.in.ua або zovu.org@gmail.com
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *