BREAKING NEWS

Підтримка неповнолітніх у Кременчуцький ВК

173

08-10 липня на базі Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відбулися тренінгові заняття в рамках проекту відновного правосуддя з метою реалізації Всеукраїнської програми по зменшенню рівня рецидивної злочинності серед молоді «Примирення».
«Зустріч стала корисною для всіх присутніх, учасники збагатили свої знання і обмінялися позитивним досвідом щодо збереження здорового способу життя», – підкреслив начальник колонії Олександр Сайко. Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька.
Захід відбувся з ініціативи адміністрації Кременчуцької виховної колонії, всеукраїнської громадської організації “Соціалістичний Конгрес Молоді” та громадської організації «Союз «Золотий Вік України»,”Об’днані Україною”,” Місія “Скрижалі” і за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Тема занять цього року була “Популяризація здорового способу життя”. Тренерами виступили психоаналітики, психологи, фахівці з соціальної адаптації, волонтери.
Під час діалогу в фокус-групі учасники вчилися створювати безпечне середовище для прямого спілкування, усвідомлювати існуючі проблеми, знаходити порозуміння між собою і примирятися. Батьки вчилися надавати підтримку і мудрі настанови своїм синам. Усвідомлюючи минулі помилки у вихованні, формували нові принципи гармонійних сімейних взаємин.
Юнаки усвідомили, що, незважаючи на те, що вони в своєму житті зробили помилку і опинилися в місцях позбавлення волі, їм потрібно навчитися жити в суспільстві, реалізувати себе в сім’ї, професії, в ефективному спілкуванні в соціумі.
Для гостей провели цікаву екскурсію колонією, під час якої вони змогли побачити творчі досягнення хлопців.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *