BREAKING NEWS

“Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочин ” перебувала у місті Ковель

218

З 23 по 25 липня 2019 р. об’єднана команда проекту “Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочин ” перебувала у місті Ковель Волинської області.

Були проведені зустрічі з активною громадськістю міста та низка модульних тренінгових сесій з хлопцями, що відбувають покарання у Ковельській виховній колонії.

Роботу у колонії було розпочато зустріччю та відвертою розмовою о проблемах сьогодення та шляхах їх вирішення з начальником ДУ “КВК” підполковником внутрішньої служби Абрамчуком Іваном Дмитровичем.

Потім відбулася екскурсія колонією у супроводі заступника начальника зі соціально-виховної та психологічної роботи підполковника внутрішньої служби Юрія Філаретова з відвідуванням виробництва, медичної частини, гуртожитку, їдальні, пекарні, стадіону, дільниці ресоціалізації (див.фото).

Зустріч з хлопцями, що проходила у клубі колонії, була відвертою та теплою! Зараз у колонії 41 вихованець.Серед участників були і “старі знайомі”, переведені з Прилуцької виховної колонії у зв’язку з її закриттям.

Хлопці з радістю та відкритістю сприймали корисну інформацію, задавали грунтовні питання, уважно слухали особисті історії спікерів та поради.

Дуже зраділи подарункам від мережі спортивних клубів “Сильна нація” та надихнулися відеозверненням президента клубу Олексія Паращенка.

Як ефективно використати час та максимально відповідально підготуватися до звільнення, щоб знайти своє особливе місце у суспільстві, бути реалізованим, значущим для родині та корисним державі -саме про це ми міркували, ділилися досвідом, будували плани.

Роздуми про здорове та щасливе майбутнє знайшли відображення в авторських роботах хлопців (див.фото) Ознайомитися ретельно з роботами можна буде у жовтні-листопаді під час виставки #Арт_Примирення у м.Києві.

Час промайнув швидко, але враження від спілкування залишаться надовго!

Хлопці передали вітання одноліткам -вихованцям Кременчуцької колонії та дівчатам у Мелітополь.

Звернулися до президента Володимира Зеленського зі словами підтримки і надією на справжні зміни у країні та закінчення війни.

Яким буде майбутнє цих дітей, чи здійсняться мрії залежить від кожного з нас!

Дякуємо Міністерству молоді та спорту за підтримку проекту! Керівництву та персоналу колонії за самовідданість справі, багаторічну плідну співпрацю та порозуміння!

Тільки разом ми – справжня сила змін!
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *