BREAKING NEWS

Тренінг з неповнолітніми дівчатами, які відбувають покарання у Мелітопольській виправній колонії

188

23 – 27 липня 2019 р. об’єднана команда проєкту “Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочин ” у складі ГО “Союз “Золотий Вік України”, ВМГО “СКМ”, “Місії збереження культурної спадщини етностпільнот України “Скрижалі”” перебувала у місті Мелітополь Запорізької області.

Були проведені зустрічі з активною громадськістю міста та низка модульних тренінгових сесій з неповнолітніми дівчатами, які відбувають покарання у Мелітопольській виправній колонії.

Роботу у колонії було розпочато зустріччю та відвертою розмовою о проблемах сьогодення та шляхах їх вирішення з в.о. начальника ДУ “МУВП 144” підполковником внутрішньої служби Оленою Лиходед та заступником начальника відділу СВПР майором внутрішньої служби
Наталією Селезень.

Потім відбулася екскурсія колонією з відвідуванням відремонтованого 2 -го поверху гуртожитка та зустрічі з жінками,
які відбувають покарання у закладі.

Робота з дівчатами проходила у школі колонії. Кожна зустріч була довгоочікуваною, відвертою та теплою!

Зараз у колонії 5 неповнолітніх вихованок.
З трьома участницями ми давно знайомі.

Дівчата з радістю та відкритістю сприймали нову корисну інформацію, ділилися враженнями, задавали грунтовні питання, уважно слухали особисті історії спікерів та поради.

Як ефективно використати час та максимально відповідально підготуватися до звільнення, знайти своє особливе місце у суспільстві, бути реалізованими, значущими для родині та корисними державі – саме про це ми міркували, ділилися досвідом, будували плани.

Дівчата уважно слухали звернення-попередження від учасників конкурсу #Арт_Примирення, які відбувають покарання довічно.

Роздуми про здорове та щасливе майбутнє, побажання одноліткам на волі знайшли відображення в авторських роботах дівчат (див.фото).

Ознайомитися з роботами можна буде під час виставки #Арт_Примирення 25-27 жовтня 2019 р., що відбудеться в м.Києві у Національному історико-архітектурному музеї “Київська Фортеця” .

Час промайнув швидко, але враження від спілкування залишаться надовго!

Яким буде майбутнє цих дітей, чи здійсняться мрії залежить від кожного з нас!

Запрошуємо всіх, хто розділяє наші погляди та відчуває відповідальність за них до співпраці!

Дякуємо Міністерству молоді та спорту за підтримку проєкту! Керівництву та персоналу колонії за самовідданість справі, багаторічну плідну співпрацю та порозуміння!

Тільки разом ми – справжня сила змін!
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *