BREAKING NEWS

Круглий стіл у Кременчуцькій виховній колонії

98

12 липня 2019 р. об’єднана команда проєкту “Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочин ” у складі ГО “Союз “Золотий Вік України” , ВМГО “СКМ”, Місії “Скрижалі” за підтримки керівництва провели круглий стіл у Кременчуцькій виховній колонії.

У першій частині заходу взяли участь керівництво та персонал колонії, представники міської влади та громадськість. На другу частину були запрошені хлопці, які відбувають покарання та є активними учасниками проєкту.

Зустріч була щирою та теплою! Майже з усіма учасниками ми давно знайомі! Відбувався професійний відвертий діалог як зробити ефективними шкільну та професійно-технічні навчальні програми, посилити соціально-виховний, психологічний, культурний та спортивний напрямки роботи з вихованцями, поновити школу адаптації, налагодити співпрацю з постпенітенціарною пробацією.
Підсилити мотивацію персоналу.
Відокремити роботу виховних колоній у структурі ДКВС.

Всі напрацювання увійдуть до резолюції круглого столу та будуть передані у Міністерство юстиції України, Міністерство освіти, Міністерство соціальної політики, ДУ “Службу пробації”, профільним комітетам ВРУ.

У другій частині заходу хлопці – вихованці уважно та зацікавленно сприймали корисну інформацію, задавали питання, уважно слухали поради, давали зворотній зв’язок.

Як ефективно використати час та максимально відповідально підготуватися до звільнення, щоб знайти своє особливе місце у суспільстві, бути реалізованим, значущим для родині та корисним державі -саме про це ми міркували, ділилися досвідом, будували плани.

Роздуми про здорове та щасливе майбутнє знайшли відображення в авторських роботах хлопців. Ознайомитися з роботами можна буде 25-27 жовтня 2019 р. під час виставки #Арт_Примирення у м.Києві.

Час промайнув швидко, але враження від спілкування залишаться надовго!

Яким буде майбутнє цих талановитих дітей, чи здійсняться мрії залежить від кожного з нас!

Запрошуємо всіх, хто розділяє наші погляди та відчуває відповідальність за них, до співпраці!

Дякуємо Міністерству молоді та спорту та Міністерству юстиції України за підтримку проєкту!

Керівництву та персоналу колонії за самовідданість справі, багаторічну плідну співпрацю та порозуміння!

Тільки разом ми – справжня сила змін!
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *