BREAKING NEWS

Навчальний тренінг з використання фото- камери, знімання та обробки від професійних фотографів «National Geographic».

87

29 серпня 2019 р. на базі Кременчуцької виховної колонії у рамках проєкту “Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочин”, що проходить зараз за підтримки Міністерства Молоді та Спорту України і впроваджується ГО “Союз “Золотий Вік України” з партнерскими організаціями ВМГО “СКМ” та БО “Міжнародна Асоціація “Об’єднані Україною” завершився навчальний тренінг з використання фото- камери, знімання, обробки та інтерв’ювання від

Robin Hammond (Велика Британія)
Willian Jhon (США) -представників NGO “Witness Change (“Свідок змін”), професійних фотографів та журналістів «National Geographic».

Всі 11 учасників навчальної групи працювали
дуже активно!
Відповідально виконували домашні завдання.
Ретельно опрацьовували помилки.
Креатив та погляд на життя хлопців вражали!
З кожним днем вони сильніше розкривали свої відчуття та творчій потенціал.

Тренерами була зроблена фінальна презентація кращих фоторобіт. Кожний з учасників отримав міжнародний сертифікат та професійне фото на пам’ять.

Отримані навички будуть завжди корисними у житті! Ознайомитися з творами хлопців можна буде під час виставки у Києві 25-27 жовтня 2019 р.

Проєкт тривав з 25 серпня та
мав за мету сприяти соціалізації неповнолітніх засуджених під час відбування покарання у виховній колонії шляхом залучення молоді
до творчої активності за допомогою сучасної фото техніки, розвинути вміння знімання, обробки фото та інтерв’ювання.

Супроводжували проект президент ГО “Союз “Золотий Вік України” Яна Баранова та керівник БО МА “Об’єднані Україною” Богдан Приймак.

Особиста подяка за співпрацю
Начальнику установи підполковнику вн.сл. Олександру Сайко, заступнику начальника з соціально- виховної та психологічної роботи майору вн.сл. Олені Удовицькій, ст. інспектору з питань підготовки до звільнення Віктору Васильєву, вихователю Віталію Бородиня та практичному психологу Марині Губаль.

Наступна зустріч у Кременчуцькій виховній колонії запланована на 12 вересня 2019 р.
В рамках проєкту “Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочин ” відбудеться круглий стіл із залученням соціальних служб та громадськості міста.

Друзі! Хто має пропозиції та готовий долучитися до співпраці, будемо раді бачити у команді!
Тільки разом ми – справжня сила змін!
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *