BREAKING NEWS

Акція “Різдвяна Ялинка Янгола”

72

7 січня грудня 2020 р. за ініціативи організацій: ГО “Союз “Золотий Вік України” (президент Yana Baranova), ГО “ВМГО”СКМ”, (керівник Potemkin Olexandr), МА “Об’єднані Україною” (керівник Bogdan Pryimak), Душпастирської ради при Міністерстві юстиції України,
Синодального відділу УПЦ з питань пастирської опіки пенітенціарної системи (Голова о. Віктор Яценко) відбулася щорічна Всеукраїнська Благодійна Акція “Різдвяна Ялинка Янгола” у підтримку дітей з вразливих верств населення.
🇺🇦Тридиційно любих маленьких гостей вітав Національний Києво-Печерський Історико-Культурний Заповідник в особі Начальника відділу музейно-освітньої роботи Олег Топилко і фахівця Діани Маринич.

На запрошення організаторів в Акції взяли участь 70 дітей віком від 5 до 15 років з родин ВПО, дітей воїнів АТО, багатодітних родин, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, батьки яких перебувають у місцях позбавлення волі.
Метою заходу є надання підтримки дітям у важкий для них період, формування у суспільстві толерантного ставлення до дітей, які опинилися у складних життєвих умовах, звернення уваги суспільства до проблем соціалізації таких дітей.

Програма заходу була насиченою!
Екскурсія Заповідником, Молебен за батьків в Успенському соборі, підйом на Велику Лаврську дзвіницю та кульмінація -відвідування Резиденції святого Миколая.

Саме тут були калядки, конкурси, співи та вручення подарунків.
Завдяки св.Миколаю та його помічникам було створене справжнє феєричне Свято!
Після Резиденції св.Миколая наші задоволені Янголята відправилися на обід🍝, який цього разу був особливо смачним завдяки подарунку -16 великим піццам – від ресторану “Брускета” !
Потім відбулося знайомство з таємницями Лаврських печер.

Щиро дякуємо нашим постійним партнерам: Музею театрального, музичного та киномистецтва України , Олені Левенко та Хору Храму св.Макарія за чудові калядки!💛, авторці-виконавиці Маріа Зафра, улюбленій Олені Діаманді за чарівний спів💜, команді МБФ “Посольство Життя” та нашим волонтерам-благодійникам за подарунки❤, художниці Юлії Абрамовій за допомогу у створенні спільного янгольского шедевру!💟
Дякуємо за допомогу в організації справжнього Свята нашим надійним партнерам – ВМГО “СКМ” , ГО “Зелена Лампа” , ГО “Всеукраїнське об’єднання “Мій Вибір”, МБФ “Федерація Жінок за Мир в усьому Світі”
постійним та новим волонтерам -благодійникам!❤❤❤
Крім того, висловлюємо повагу і щиру вдячність в.о. генерального директора Національного Києво-Печрський історико-культурного заповідника Олександру Руднику за підтримку благодійних та волонтерськиї акцій!
Разом МИ-СПРАВЖНЯ СИЛА ЗМІН!!!🙌🤲🙏💪

Цінуємо посмішки дітей, чуємо кожне слово вдячності та бажання зустрітися знов…Це обов’язково здійсниться!
Наступну зустріч традиційно плануємо на Великдень.

Друзі, творимо добро разом!!!🙌

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *