BREAKING NEWS

Тренінг «Формування свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я у неповнолітніх та молоді, які скоїли злочини та відбувають покарання» у Мелітопольській виховній колонії

48

Об’єднана команда волонтерів Союзу “ЗОВУ” та “СКМ” проводила тренінг «Формування свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я у неповнолітніх та молоді, які скоїли злочини та відбувають покарання» у Мелітопольській виховній колонії.
Основна увага була приділена роботі з неповнолітніми дівчатами, які відбувають покарання у Мелітопольській колонії N 144, зустрічам з керівництвом та персоналом колонії.
Під час зустрічей багато говорили про те, що очікує дівчат після звільнення, до чого треба бути готовими, як максимально корисно провести час у колонії, про самореалізацію, здоровий спосіб життя, плани, цілі та мрії .
17-річна вихованка А. залишилася сиротою і виховується тіткою. Батька дівчина не знала.
Мати померла під час обстрілу . Родина перебувала у зоні бойових дій на Сході країни.
Дівчина мріє про кохання , теплі відносини та зустріч з батьком…
Гостро відчувається дефіцит спілкування:
“Моя мечта встретиться с папой , чтобы у нас с ним были хорошие отношения .Я бы была рада нашей встрече.Я очень скучаю за ним ..
Мечтаю встретить парня , с которым смогу по-настоящему раскрыться .С которым буду говорить обо всем , кому могу доверять все секреты , рассказывать о странных привычках и прочих маленьких шалостях и меня все равно будут любить за это.
Мечтаю о взаимной любви .Взаимная любовь-это большое счастье .Им нужно дорожить”, -каже вона
18 річна вихованка О. , дівчина, яка захищаючи свою мати та сестер вбила п’яного відчима , готова допомагати одноліткам, що потрапають від насильства у родині і вести тренінги . “Наприклад на теми :що таке доброта, толерантність, прощення. Ці знання будуть допомагати підліткам у житті”, – говорить дівчина . Вона мріє про сімейний ресторан і свій ютуб- канал з сестрами, хоче стати моделлю і відпустити довге волосся…
17-річна вихованка М. мріє про свій готель під назвою “Україна” , хоче поїхати до Польщі і подивитися як там живуть люди …
Красуня 16 років вихованка Е. мріє навчитися красиво співати та виступати на сцені, відкрити свій Салон краси…
Чи збудуться мрії дівчат ?
29 жовтня у Камінній залі Музею “Київська Фортеця” після подорожей “тюремною” Україною і спілкування з підлітками у колоніях та СІЗО ми зберемося поговорити про дитячу злочинність.
Саме тут на виставці дитячих мрій ви зможете про кожну дитину дізнатися більше “з перших уст” і можливо вам захочеться стати для когось чарівником.
Запішить цю дату у свій календар .
29.10.21 р. 11.00 Музей Київська фортеця
Дякуємо керівництву та персоналу колонії за організацію зустрічей і плідну співпрацю.
Будемо раді бачити начальника колонії пані Світлану Рулевськую на заході 29 .10.21 р. у Києві. Запрошення готуємо.
Дякуємо Міністерство юстиції України Міністерство молоді та спорту України за підтримку проекту.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *