BREAKING NEWS

Круглій стіл «Підвищення рівня компетентності молоді з груп ризику схильних до правопорушень у запобіганні виникнення соціально небезпечних захворювань та різних форм залежності» в Ужгородський ЗУВП

38

Знайомству з дітьми , які перебувають в Ужгородському СІЗО, ми присвятили максимальну увагу під час візиту до установи .
“Всі 8 хлопців , віком 14-18 років мають родину. Сиріт серед них нема.
У кожного з них своя історія шляху до нас…”, –
сказав старший інспектор відділу соціально-виховної та психологічної роботи капітан вн. сл. Чума Олександр перед знайомством з ними.
Всі хлопці опинилися тут вперше.
Лише 18 – річний ром у СІЗО вже вдруге. Батько і мати його неодноразово відбували покарання і зараз перебувають у місцях позбавлення волі. Звичайно ж він налаштований на “в’язничну” кар’єру , бо не знає іншого способу життя….
За два роки трохи! навчився читати . По слогах може написати своє призвіще . Він досі не розуміє навіщо видають постільну білизну , щоб занавішуватися від інших ?
Ми відвідали камери , подивилися як живуть хлопці і зібралися в учбовому класі.
Психолог , президент ГО “Союз “ЗОВУ” Яна Баранова під час зустрічі розповіла про досвід довічника Олега Оніпи, який планує пробігти напівмарафон на секторі для прогулянок, встановити Рекорд України і готує звернення до хлопців. “Олег може стати ментором для кожного з вас .У в’язниці нема ніякої романтики.Час минає швидко. Використовуйте його правильно. Готуйтеся до волі , вчиться, займайтеся спортом ” ,- передала головний його меседж Яна .
Юрист В’ячеслав Нагорний під час свого виступу наголошував : “Думайте вже зараз чим будете займатися на волі. Використовуйте час для навчання, придбання нових навичок. Слідкуйте за своїми думками. Поважайте тих, хто дійсно про вас піклується”
Юрист Юрій Чепурнов закликав хлопців розвивати таланти, наводив приклад рома, який став відомим музикантом і відійшов від блатного світу .”Блатне життя -тупіковый шлях ” , – впевнений Юрій.
Голова ВМГО “СКМ” Олександр Потьомкін від всього серця побажав хлопцям не грати в “азартні ігри” з долею .
“Злим бути легко , важко бути добрим . Вчитесь контролювати свої почуття, будувати стосунки з людьми, правильно обирати оточення” , – підкреслив Олександр.
Книга автора Дениса Жарких хлопцям були подаровані книги з побажанням аналізувати кожну ситуацію , мати власну думку і нести відповідальність за свої вчинки.
” Спортзал використовую в якості заохочення” ,- каже вихователь і за сумісництвом тренер Олександр Чума .
Хлопці не бережуть майно. Уговори та пояснення працюють слабо . Намагаюся через спорт розкривати їхній потенціал та спрямовувати енергію на досягнення” .
У цьому ми переконалися у спортзалі.
Цікаво , хто ж переможе ! Дізнаємось вже 22-23 жовтня під час відвідування Кременчука.
Ми отримали справжє задоволення від спілкування з хлопцями. Переконані “атом може бути мирним” , якщо з ним правильно працювати та направляти.
Друзі, є прохання!
Зал , в якому тренуються діти загальний : для персоналу та ув’язнених . Розташований він в іншому корпусі установи . Можливість зробити окремий спортивний майданчик для хлопців є. Вільне приміщення поруч з камерами готово.
Потрібне обладнання :
шведська стінка у комплекті з турніком , брусами та лавочкою для качання преса.
Якщо є бажання та можливість допомогти , зв’язатися можна з нами або безпосередньо з установою.
Дякуємо керівництву та персоналу
Державна установа “Закарпатська установа виконання покарань 9”
за роботу з вихованцями, приділений час та бажання співпрацювати. Будемо на зв’язку
22-23 жовтня з Кременчукської виховної колонії.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *