BREAKING NEWS

Круглий стіл «Підвищення рівня компетентності молоді з груп ризику схильних до правопорушень у запобіганні виникнення соціально небезпечних захворювань та різних форм залежності» у Кременчуцькій виховний колонії

40

Круглий стіл «Підвищення рівня компетентності молоді з груп ризику схильних до правопорушень у запобіганні виникнення соціально небезпечних захворювань та різних форм залежності» у Кременчуцькій виховний колонії в рамках проєкту “Соціальна адаптація неповнолітніх , які скоїли злочин” , підтриманого Міністерство молоді та спорту України і Міністерство юстиції України
Стояло багато завдань : проведення круглого столу, спортивний челленж , створення арт- об’єкту у Wi-Fi кімнаті спального корпусу хлопців.
За два дні перебування в установі треба було все встигнути з урахуванням карантинних обмежень .
Завдяки злагодженій роботі волонтерів та керівництва установи все було виконано на 100% .
Працювали паралельними командами :
у клубі адміністративного будинку колонії відбувався круглий стіл , спортивні змагання проходили на відкритому майданчику , а у спальному корпусі творили митці.
У клубі під час зустрічі волонтери ГО “Союз “Золотий Вік України” , ВМГО “СКМ” ,
керівництво та представники колонії обговорили нагальні питання , що виникають у роботі з вихованцями , про родинни відносини та ставлення до власного здоров’я .
Президент ГО “ЗОВУ” Яна Баранова, голова ВМГО “СКМ'” Олександр Потьомків, юристи-волонтери В’ячеслав Нагорний та Юрій Чепурнов поділилися особливостями спілкування з неповнолітніми у пенітенціарних закладах різних регіонів України під час Всеукраїнського #тюремного_туру2021.
“У колонії зараз відбувають покарання 64 хлопця. Майже всі діти мають родину.
Серед вихованців виділяється ром, який у свої 17 років не вміє читати. І 16-річний хлопець з ампутованими стопами . Він виховувався в інтернаті і з 3 років міняв прийомні сім’ї , збігав , прятався, відморозив ноги і зараз на протезах. Хлопець особливо потребує уваги однолітків та вихователів. Привертає її у всякій спосіб. Шкодить свої протези , щоб діти у прямому сенсі “носили його на руках” , – каже начальник Кременчуцької виховної колонії підполковник вн.сл. Олександр Сайко.
“Працюємо і намагаємось приділити увагу кожному хлопцю. Налагодити родинні зв’язки,
щоб було куди повертатися – одне з наших головних завдань “-, наголошує заступник начальника , начальник відділу СВПР ,
майор вн. сл. Олена Удовицька.
Психологом відділу СВПР Лілією Матюха були представлені візуалізовані мрії вихованців .
Вони різні , космічні і реальні , сповнені затишним родинним теплом та жагою визнання .
З ними можна буде ознайомитися 29 жовтня 2021 під час фінального заходу проєкту в історичному музеї “Київська Фортеця”
( м.Київ, вул.Госпитальна 24, а)
Міні-спортивні змагання за різними видами спорту були проведені ст. інспектором підготовки до звільнення Віктором Васильєвим .Психологом установи Антоном Алексєєвим представлений документальний фільм як це відбувалося.
Саме за кадрами якого і були визнані вихованці колонії переможцями челенджу. Фільм також буде показаний 29 жовтня у “Київській Фортеці”.
У заході взяв участь директор Кременчуцького міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Владислав Мізін, який приймає активну роль у спортивному житті колонії.
З ним обговорилися можливості проведення змагання з кіберфутболу команди колонії “Слони” та членів центру “Спорту для всіх” .
Особливу увагу присутні звернули на низку заходів, які проводяться в колонії та спрямовані на формування у підлітків відповідального ставлення до здоров’я.
Для бібліотеки вихованцям були подаровані примірники сучасної публіцистичної літератури, переданої від авторів та Видавництво Час Майстрів і Саміт-Книга .
Президент ГО “Союз “ЗОВУ” Яна Баранова презентували мотивуючі звернення до юнаків від засуджених довічно , які планують встановлення Рекорду України на секторі для прогулянок СВК 56.
“Я перебуваю у гарній фізичній і ментальній формі.Готовий пробігти напівмарафон у секторі,
не зважаючи на 17 років, проведені у камері.
Як мені це вдалося, що треба робити для збереження здоров’я , як ефективно підготувати себе до виходу на волю , а не обирати тюремний романтизм , якого насправді нема” , – ділиться Олег Оніпа, який саме запропонував встановлення Рекорду.
Присутні також обговорили ряд пріоритетних напрямків в рамках спільної роботи з неповнолітніми, спрямовані на покращення спортивного життя юнаків виховної колонії.
Паралельно тривала робота митців над створенням мапи Світу у кімнаті для WI-FI спального корпусу хлопців.
Троє чарівних дівчат : засновниця маркетингової агенції Averina Анастасія Аверіна , психолог ГО “Союз “ЗОВУ” Вікторія Партицька під керівництвом театральної художниці Юлії Абрамової створили надихаючу атмосферу для хлопців.
Кімната заграла новими фарбами і запрацював справжній WI-FI Любові на весь Світ.
Нажаль, вихованці не змогли в повній мірі долучитися до заходу, як планувалося попередньо. Сподіваємось вони будуть мати таку змогу у подальшому. Сюжет для кіберкімнати схвалений керівництвом. Дочекаємось закінчення пандемії і продовжимо роботу.
Дякуємо Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання крим.покарань , керівництву та персоналу Кременчуцької виховної колонії за плідну співпрацю задля успішної соціальної адаптації вихованців.
До зустрічі 29 жовтня 2021 р. об 11.00 у залі “Капонір” історичного музею “Київська Фортеця” .
Запрошуємо всіх небайдужих !
Який шлях оберуть ці діти після звільнення, залежить від кожного з нас .
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *