BREAKING NEWS

Всеукраїнська акція «Здорова молодь – здорова нація»

42

Фінальний захід проекту з ресоціалізації неповнолітніх злочинців! Наша команда відважних, стійких та креативних “борців” за “здорову молодь – здорову націю” побувала у пенітенціарних установах та офісах пробації від південного кордону у Мелітополі до західного у Хусті.
Живе спілкування у місцях з керівниками та персоналом установ, із співробітниками та клієнтами пробації, неповнолітніми у місцях позбавлення волі дало можливість дізнатися про кримінальні особливості регіонів та скласти план запобігання дитячій злочинності.
Як бурхливу кипучу енергію підлітків спільними зусиллями перенаправить у мирне творче русло, спортивні та кіберспортивні досягнення, творчість.
Допомогти реалізуватися дитячим мріям…
Саме цією інформацією ми мали змогу сьогодні поділитися з присутніми у залі представниками Міністерства молоді та спорту, пробації, поліції, центру БВПД, КОДА.
Дякую за гарячий відгук та зворотній зв’язок Julia Suvorova Леся Бурчак
Дякуємо Ірині Яковець Богдан Красавцев за переслані відео послання.
Олександр Сайко Олена Удовицька Віктор Васильєв усі побажання та прохання про шашки, шахи, футбольні м’ячі передали
фільм про спортивні досягнення вихованців показали.
Олександр Чума про вашу роботу та вихованців говорили окремо. Побажання у комплекті обладнання для спортзалу для дітей озвучили.
Ознайомили присутніх і з Олегом Оніпою-довіком, готовим до напівмарафонського забігу у прогулянковому секторі, встановлення Рекорду України, а головне – до виховання хлопців, які мають проблеми із законом. Олегом підготовлено низку мотивуючих відео для підлітків, які розвінчують тюремний романтизм та комплекс фізичних вправ.
“У здоровому тілі – здоровий дух” – ця вирок ніколи не втратить своєї актуальності.
Докладніше про учасників та “Капонір”, що проходив у залі пізніше.
Дякуємо Міністерству молоді та спорту України та Міністерству юстиції України за підтримку!
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *