Школа майбутнього соціал-демократичного євродепутата

117

РЕЄСТРАЦІЯ

Школа майбутнього соціал-демократичного євродепутата.

Україна обрала шлях європейської інтеграції, але на жаль, неправильне розуміння сучасних європейських реалій, викликає помилки в сучасній українській політиці. Для заповнення прогалин в знаннях по європейській політичній системі, а так само в розумінні сучасного соціалізму і соціал-демократії, як основного фундаменту Європи, планується організувати школу сучасного соціал-демократичного політика України.

Основу сучасної європейської політики створюють ліві і лівоцентриських партії. Прогресивний альянс соціалістів і демократів займає друге місце за кількістю членів Європейського парламенту. В Україні через перекоси в політичній системі, реальні ліві і лівоцентриських партії представлені не в належному обсязі. Рухаючись по європейському шляху розвитку, українське політичне поле природним шляхом придбає європейські риси. Наші європейські партнери зацікавлені до якісно нового рівня майбутніх українських Лівих політиків.

Мета школи
– Сформувати сучасні знання про європейську соціал-демократію;
– Закласти розуміння принципових відмінностей між комуністичною та соціал-демократичною ідеологією та шляхи розвитку;
– Підняти культуру української соціал-демократії заснованої ще за часів Української Народної Республіки.
– Виховати відповідального українського політика, патріота, який знає базові європейські соціал-демократичні цінності, розуміє роль і шлях України до Європи.

Курс школи складається з лекцій, а також за бажанням з практичної частини. Формат лекцій 40 хвилин доповідь + годину інтерактивне спілкування. Навчання проходять один раз в тиждень 1,5-2 години. Заняття проводитимуть як вітчизняні експерти найвищого рівня, так і міжнародні експерти (євродепутати, представників соціал-демократичних правлячих партій і тд).

Планований розклад першого півріччя 2018 року.
Квітень – червень.

1. Кожара Л. А. (Міністр закордонних справ України з 24 грудня 2013 до 23 лютого 2014 року, Надзвичайний і Повноважний посол України в Королівстві Швеція, голова ОБСЄ і ОЧЕС (2013 рік), народний депутат України V-VII скликань)
Назва лекції – Сучасний політичний розклад в Європі. Європейські ліві партії, перспективи для українських Соціалістичних партій в Європі.
2. Плотніков А. В. (Доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України. В 2006-2012 р.р. Народний депутат України V-VI скликань) Назва лекції – Сучасна модель міжнародної соціал-демократичної економіки, можлива роль України в міжнародному розподілі праці.
3. Піляєв І. С. (доктор політичних наук, професор кафедри, представник України в Комітеті Ради Європи з питань Європейської конвенції, радник Посольства України в Республіці Узбекистан, Республіці Таджикистан, стажувався в Секретаріаті Ради Європи в Страсбург (Франція), автор понад 100 наукових і навчально-методичних робіт)
Назва лекції – Політична толерантність в Європі, європейський досвід вирішення проблем національних меншин.
4. Жарких Денис (психолог, письменник, політтехнолог)
Назва лекції – Інформаційні процеси і політика.
5. Васильчук Євген (Доктор політичних наук)
Назва лекції – Ризики молодіжного праворадікалізма для України
6. Шлях Словацької Соціал-Демократії в Європу
7. Шлях Шведської Соціал-Демократії
8. Шлях Німецькій Соціал-Демократії
9. Потьомкін А. В. (лідер СКМ, член Громадської Ради при Міністерстві молоді та спорту, заступник голови Українського Молодіжного Форуму)
Назва лекції – Сучасна молодіжна політика в Україні. Можливості для самореалізації молодіжних ГО.
10. Кожара Л. А. – підведення підсумків першого півріччя.

Для запису в «Школу майбутнього соціал-демократичного євродепутата» необхідно пройти

РЕЄСТРАЦІЮ.

Або подати заявку на почту (ПІБ, Вік, Конт-тел, Мотивація) skm@skm.in.ua

Графік, час і місце буде відправлятися по електронній пошті.

 
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *