2 квітня в український соціал-демократії

73

2 квітня 1942р.

Подєбати, Чехія. У еміграції помер Кость Мацієвич – український державний і політичний діяч, член Української Центральної та Малої Рад, генеральний секретар земельних справ Української Народної Республіки, міністр закордоних справ УНР в уряді С. Остапенка (13 лютого 1919 – 9 квітня 1919), голова української дипломатичної місії в Румунії (1923-1923); член Української радикально-демократичної партії (УРДП); член Української партії соціалістів-федералістів (УПСФ). Народився 18 травня 1874р. на Київщині.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *